Project Description

AFTER

22 AKTIIVSE KOOSTISOSAGA TREENINGJÄRGNE VALEM PULBRINA. KÕRGE BCAA JA KREATIINI SISALDUSEGA, LISAKS VITAMIINID JA MINERAALID, MIS NORMALISEERIVAD AINEVAHETUST JA TOETAVAD LIHASFUNKTSIOONI.

TOOTE ÜLEVAADE

BioTechUSA After on pulbri kujul kompleksne maitsestatud treeningjärgne toode. See sisaldab elulise tähtsusega koostisosi nagu asendamatuid aminohappeid, erineva glükeemilise indeksiga süsivesikuid ja mikroniseeritud kreatiin monohüdraati. Toote koostisosad, vitamiinid ja mineraalid ning aktiivsete koostisosadena lisatud mikrotoitained toetavad keha ja lihaste paremat funktsioneerimist ning toetavad põhikoostisosade toimimist sünergiliselt.

  • Tootes sisalduvad süsivesikud pakuvad kehale energiarikkaid toitaineid, mida keha vajab intensiivse treeningu järgsel taastumisel.
  • Afteri kreatiinisisaldus suurendab füüsilist sooritusvõimet korduval lühiajalisel intensiivsel treeningul.
  • Toote kroomisisaldus toetab veresuhkru taseme reguleerimist, mis on tähtis ka valkude juures. Toote teiste koostisosade seas toetab ka magneesium lihase normaalset funktsioneerimist.
  • Normaalse valgu ja glükogeeni ainevahetuse toetamiseks oleme lisanud ka tsingi ja vitamiini B6.
  • Teiste Afteris olevate aktiivsete koostisosade seast leiad ka vitamiinid C, B12 ja B6, mis koos vähendavad kurnatust ja väsimust ning toetavad närvisüsteemi normaalset toimimist. See on tähtis ka stressihormooni kortisooli reguleerimisel treeningul.

Nagu kõik BioTechUSA tooted, koosneb ka After ohututest ja hoolikalt valitud koostisosadest.

JUHISED

Sega üks serveering (2 mõõtlusikatäit) 300ml veega ja joo kohe peale treeningut.

TEISED KOOSTISOSAD

Post-Workout Amino Matrix [L-glutamine,BCAAs (L-leucine, L-valine, L-isoleucine), buffered micronizedcreatine, phenylalanine, L-hystidine HCl, L-lysine, L-methionine,threonine, tryptophan], Post-Workout Carbohydrate Matrix(maltodextrin, isomaltulose*, dextrose, fructose), VitamineralBlend (calcium carbonate, magnesium oxide, ascorbic acid,pyridoxine hydrochloride, zinc oxide, chrome chloride hexahydrate,folic acid, cyanocobalamin), calcium hydroxy methylbutyrate, Rhodiola rosea root extract, flavourings, acid (citricacid), salt, sweetener (sucralose), alpha-liponic acid, colours(Ponceau 4R**, indigotine). *Isomaltulose is a source of glucoseand fructose. **Ponceau 4R: May have an adverse effect onactivity and attention in children.ALLERGENS: May contain traces of wheat.

SISALDUS