Project Description

BLACK BLOOD NOX+

RADIKAALNE TREENINGEELNE VALEM EKSTREEMSE LÄMMASTIKOKSIIDI (NOX) KOMPLEKSI, 300 MG KOFEIINI NING HARDCORE VAJADUSTELE VASTAVA KREATIINI  JA  TÜROSIINIGA

  • 12 aktiivset koostisosa
  • 10 500 mg NOX valem
  • 300 mg kofeiini
  • 5 225 mg kreatiini kompleks
  • Suhkruvaba*
  • Steviaga

*Kehtib veega valmistatud toote tarbimisel

OSTA SIIT

TOOTE ÜLEVAADE:

Oled proovinud kõiki trennieelseid erguteid ja ükski neist ei tundunud töötavat? Tahad proovida midagi tõesti efektiivset? Midagi, mis motiveeriks sind jälle neid raskusi lõhkuma? Midagi, mis paneks sind treeningule keskenduma nagu ei kunagi varem? Võta üks BlackBloodNOX+ ja hakka treenima!

BlackBloodi edust inspireeritult asusid BioTechUSA eksperdid uurima tarbijate vajadusi, et luua kaks alternatiivi karmile ergutile. Hoiatus! Mõlemal versioonil on radiaalne aktiivsete koostisosade sisaldus. Millise sooritusvõime aspektiga jõusaali ründad – valik on sinu.

Oled sa valmis peatumatuks marsiks viimase korduseni?

Tänu Black Blood NOX+ koostisele – 10 500 mg beeta-alaniini, AAKG ja L-tsitrulliin malaat – soovitatakse seda neile, kes soovivad jõusaalis olla pidurdamatud.

Black Blood NOX+ on erguti, mis sisaldab tohututes kogustes kõike, mida on vaja efektiivseks trenniks. Võib-olla sa pole varem selliseid aktiivseid koostisosi sellises kombinatsioonis ja koguses näinudki. See toode loodi neile, kelle keha on juba harjunud keskmisega ja kelle igapäevane stress teeb murede ja probleemide unustamise raskeks, ning on kaotamas oma motivatsiooni ja tõmmet raua vastu. Black Blood NOX+ toob tagasi selle sisemise põlemise, mis sunnib sind treenima kõvemini ja kõvemini ja kõike seda kordama ja kordama. Ei mingit lobisemist, jõusaalis passimist. Ainult kangid, raskused, jõud, sooritusvõime, kontsentratsioon ja areng.

Black Blood NOX+ on kompleksne kõrge kofeiinisisaldusega valem, mille aktiivsed koostisosad on loodud lämmastikoksiidi ja karnosiini tootmist toetama. Kaltsium, niatsiin ja vitamiin B6 toetavad normaalseid energialoomelisi ainevahetusprotsesse. Niatsiin ja vitamiin B6 toetavad ka kurnatuse ja väsimuse vähendamist. Vitamiin B6 toetab valgu ja süsivesikute ainevahetust ja kaltsium toetab normaalset lihase funktsioneerimist.

Serving size (19 grams):

10,500 mg NOX Kompleks
4,000 mg L-arginiin AKG
2,500 mg L-tsitruliin malaat
4,000 mg Beeta-alaniin
300 mg veevaba koffeiin
5,225 mg kreatiini kompleks (puhverdatud kreatiin, kreatiin tsitraat)
3,076 mg kreatiin
600 mg L-türosiin
360 mg kaltsium
450 mg vitamiin C
2.43 mg vitamiin B1
2.48 mg vitamiin B6
10 mg niatsiin

Kellele Black Blood NOX+ soovitatakse?

– Hardcore kulturistidele
– Võitlusalade harrastajatele ettevalmistusperioodiks
– Neile, kes soovivad süsivesikuvaba trennieelset ergutit
– Neile, kes eelistavad pulbri kujul lisandeid
– Jõu- ja vastupidavusalade harrastajatele

KASUTAMINE:

Sega 1 serveering (1 mõõtlusikatäis) pulbrit 200 ml veega. Joo 15 minutit enne treeningut. Soovitame täpsete koguste arvestamiseks kasutada kaalu. Kasuta segamiseks šeikerit.

Hoiatus: Iga serveering (1 mõõtelusikatäis = 19 g) sisaldab 300 mg kofeiini. Seda ei soovitata lapseootel ning rinnaga toitvatele emadele, kofeiinitundlikele, südamehaigusega, vereringeprobleemide või kõrge vererõhuga inimestele. Ära kasuta teisi stimuleerivaid tooteid 4 tunni jooksul.

TEISED KOOSTISOSAD:


Black Blood NOX Complex 55.3% (L-arginine alpha ketoglutarate, beta alanine, L-citrulline, malic acid), Creatine Complex27.5% [micronized creatine monohydrate, buffered creatine (micronizedcreatine monohydrate, magnesium oxide), creatine citrate (micronizedcreatine monohydrate, tricalcium citrate)], thickener (xanthangum), L-tyrosine, anti-caking agent (magnesium salts of fatty acids,silicon dioxide), L-ascorbic acid, flavours, caffeine anhydrous (15.7%),sweeteners (acesulfame K, sucralose, steviol glycosides), anti-foamingagents (sodium phosphates, dimethyl polysiloxane), colours (Allura redAC, tartrazine, Ponceau 4R)**, Vitamin B Complex (nicotinic acid,thiamine mononitrate, pyridoxine HCl). **May have an adverse effect onactivity and attention in children. Made in a plant that also manufacturesmilk, egg, gluten, soy, crustaceans, sulphur dioxide and nuts containingfoods.

SISALDUS