Project Description

BRUTAL CRE-ATP

KREATIINFOSFAADI SEGU

OSTA SIIT

TOOTE ÜLEVAADE

Cre-ATP on toode, mis kõige paremini esindab viimaseid arenguid ja hetkel müüdavate kreatiinitoodete parimaid külgi. Pole kahtlustki, et kreatiinfosfaat on efektiivsem kui kreatiinmonohüdraat. Selle vahe põhjuseks on kreatiini keemiline vorm; fosfaadivalem on midagi tõesti unikaalset. Oleme teinud efektiivseid muudatusi kreatiini fosfaadi süsteemis. Selle uusima vormiga ei lagune fosfaat imendumisel koost, mis ongi suurim läbimurre. See patenteeritud leid teeb tootest 10 korda efektiivsema kui ükski teine fosfaaditoode.

Suuremaks lihasmassiks ja paremaks soorituseks vajad suuremat hulka energiat. Kuidas energialoome toimub? Lihased vajavad energiat ATP (adenosiintrifosfaat) kujul, et toimida. Energialoomeprotsessis saab ATPst ADP (adenosiindifosfaat). Et ADPst saaks taas ATP, peab talle lisanduma uus fosfaadimolekul. Kuid kust tuleb fosfaat? Cre-ATP kreatiinfosfaat on vastus! Teised kreatiinivormid peab selleks, et nad saaksid lihtsalt energiat toota ja kindlustada ADP fosfaadimolekuli, muutma fosfaadiks. Kasutades kreatiinfosfaati, võib selle sammu vahele jätta, seega ei pea raiskama aega ja energiat asjatutele protsessidele. Cre-ATPga saad imendumiseks puhta fosfaadivormi.

Kreatiinfosfaat ei vaja energialoomeks vett. Su lihased ei täitu veega, mis oleks vaid visuaalne massilisamine, kuid mitte lihas. Saad puhta lihasmassi, ei mingit veepeetust. Energeetilise oleku, võimsa treeninguga ja motivatsiooniga ei suuda sind miski peatada.

Parimateks tulemusteks kasuta Cre-ATPd süsivesikutega (glükoos ja fruktoos); puhas energiaallikas. Kreatiinfosfaat on puhtaim toode, mis ka imendub kõige kergemini, sedasi kindlustades lihase-närvi sidemed lihaskontraktsiooni ajal. Kreatiinfosfaat parandab ATP toodangut. Seda tarbides tunnete olulist kaalutõusu, mis on põhjustatud lihasraku mahu suurenemisest.

Miks unikaalne? Vaadake silti. Cre-ATPs leiate palju koostisosi, mis intensiivistavad kreatiinfosfaadi efekti. Sidrunhappetsükkel on hulk ensüümide poolt katalüseeritud keemilisi reaktsioone, mis on väga tähtsad kõigis elusrakkudes, mis kasutavad hapnikku osana rakuhingamisest. Anaboolsed ja kataboolsed protsessid on selles samas tsüklis. Kõik Brutal Cre-ATP koostisosad (püruvaat, NADH, tsitrulliinmalaat, arginiin alfaketoglutaraat) kiirendavad anaboolseid protsesse, mis annab vajatavale energia lisa-allikaid. Rohkem koostisosi, rohkem energiat, kiirem lihasmassi lisamine.

On veel küsimusi? Vaevalt. Lihtsalt parim.

JUHISED

2 kapslit päevas 20 minutit enne treeningut.

TEISED KOOSTISOSAD


Creatine phosphate 60%, capsule shell [gelatine, purified water, colours (titanium dioxide, Brilliant blue FCF, tartrazine*)], calcium pyruvate, dextrose, tyrosine 3%, citrulline 1.7%, calcium malate, BCAAs 1.2% (L-isoleucine, L-valine, L-leucine), anti-caking agent (silicon dioxide), arginine HCl 0.8%, calcium alpha ketoglutarate. *Tartrazine: May have an adverse effect on activity and attention in children

SISALDUS