Project Description

CARBOX

MAITSETU KOMPLEKSSÜSIVESIKUTE SEGU AEGLASELT VABANEVATE SÜSIVESIKUTEGA (5 ERINEVAT VORMI) NING JUURDE ON LISATUD PALATINOSE™.

OSTA SIIT 2000g
OSTA SIIT 1000g

TOOTE ÜLEVAADE:

Kui valgud on meie lihaste ehituskivideks, siis süsivesikud on ehitajateks. Süsivesikud varustavad meie glükogeenireserve ja seeläbi pakuvad energiat lihase ehitamiseks, treeningjärgseks taastumiseks ja raskeks vastupidavustreeninguks. Pea meeles, et mis puutub kvaliteeti, siis pole kõik süsivesikud sugugi võrdseteks loodud!

See on ideaalne glükogeenivarude taastamiseks ja kreatiinitranspordiks. Kasuta üks serveering omal valikul joogiga enne treeningut või selle ajal.

KASUTAMINE:

Kasuta üks serveering 50g omal valikul joogiga enne treeningut või selle ajal.

TEISED KOOSTISOSAD:


Pearch:

PentaCarbo Matrix 98.5% [dextrose, maltodextrin, fructose, ribose, 5% PalatinoseTM (isomaltulose*)], acid (citric acid), flavour, colours (Sunset Yellow FCF**, Ponceau 4R**). *Isomaltulose is a source of glucose and fructose. Sunset Yellow FCF**, Ponceau 4R**: May have an adverse effect on activity and attention in children

Lemon:

PentaCarbo Matrix 98.5% [dextrose, maltodextrin, fructose, ribose, 5% PalatinoseTM (isomaltulose*)], acid (citric acid), flavour, colour (curcumin).

SISALDUS