Project Description

CREASYN

KAPSLIS KREATIINIVALEM 10 AKTIIVSE KOOSTISOSA, BEETA-ALANIINI. KOFEIINI JA TAURIINIGA.

1 SERVEERING (5 kapslit):

  • 3,000 mg kreatiinimaatriks (puhverdatud kreatiin, kreatiin monohüdraat ja kreatiin-HCL)
  • 600 mg beeta-alaniin
  • 150 mg L-histidiin
  • 125 mg kofeiin (rohelise tee lehest)
  • 500 mg tauriin
  • 1.2 mg sünefriini (Citrus aurantiumi viljast)
  • 15 mg klorogeenhapet (rohelise kohvi seemnest)

TOOTE ÜLEVAADE

CreaSyni kolmeosaline kreatiinisegu suurendab sooritusvõimet korduval lühikesel, kõrge intensiivusega pingutusel. Teisteks koostisosadeks on beeta-alaniin ja L-histidiin, mis moodustavad karnosiin dipeptiidi. Kreatiiniga sünergilised tauriin ja kofeiin ning teised eksootilistest puuviljadest pärinevad aktiivsed koostisosad moodustavad modernse kombinatsiooni sinu treeningu toetamiseks.

Toote tauriinisisaldus jäljendab insuliini toimet ning aitab aminohapetel ning glükoosil lihasrakku siseneda.

Toote kombineerimine:

Enamik sportlasi on läbi elanud madalseise. Ka sina oled kindlasti tundnud, et oled teinud kõik, et paraneda, kuid edutult. Oled kindel, et teed kõike edu saavutamiseks? Proovi meie CreaSyniga sobivaid tooteid:

Wianabol Pack 2.0 kindlustab sind vajalikul hulgal mikrotoitainete ja asendamatute aminohapetega ning sisaldab testosteroonikompleksi, mis paneb sind tundma vabaneda sooviva loomana. Kasuta seda tunnet oma treeningus.

CreaSyn 10 aktiivset koostisosa tekitavad plahvatusliku sünergia, mis aitab sinus peituval loomal vabaneda ning rünnata raskusi. 3-grammine kreatiinimaatriks ja kõrge tauriini, beeta-alaniini ja looduslikku päritolu kofeiini sisaldus võivad koos vabastada uskumatuid energiaid. Peale sellist rasket tööd vajab su keha väikest preemiat. Kui oled treeninguga lõpetanud, pakub tippkvaliteediga vadakuvalguisolaat Iso Whey Zero su lihastele vajalikke aminohappeid lihaste parandamiseks, ja seda fantastilise maitsega.

Sportlase soovitus  – János Bogár WBPF maailmameister

“Võistleva sportlasena pean üritama iga treeninguga sihtmärgile lähemale jõuda. Ma ei saa endale lubada vähemat kui mu parimat, isegi mitte üheks päevaks, kuna mu konkurendid võivad kogu elu oma parima anda.

Toidulisandite osas olen väga teadlik. Usun, et need aitavad sul oma eesmärkideni jõuda. Sellegipoolest on ülitähtis valida hoolikalt lisandeid, mis sind su teekonnal aitaks.

Minu jaoks on tähtsaim tegur koostisosade kvaliteet ja koosmõju. Õnneks suurendavad CreaSyni koostisosad sooritusvõimet reaalselt.  Parimatest allikatest pärinev kreatiinimaatriks kindlustab tohutu energialaengu, mis võimaldab mul suuremaid raskusi liigutada. Naturaalsetest allikatest pärinev ideaalses koguses kofeiin suurendab erksust. Selle kõrge beeta-alaniini sisaldus teeb selle sobivaks ka superseeriatega treeninguteks, mitte ainult suurte raskustega treeninguteks. Tunnen, et see lükkab lihaste väsimuse piire edasi ning suudan teha rohkem kordusi. Nagu mu energia ei lõppeks treeningul kunagi.”

Nagu kõik BioTechUSA tooted, koosneb ka CreaSyn ohututest ja hoolikalt valitud koostisosadest.

JUHISED

Võta 5 kapslit enne treeningut, puhkepäeval tarbi tühja kõhuga.

TEISED KOOSTISOSAD


Creatine matrix (buffered micronized creatine monohydrate, creatine HCl), capsule shell (gelatin, purified water, colour: titanium dioxide), beta alanine, taurine, Camellia sinensis leaf extract, L-histidine, Citrus aurantium fruit extract, green coffee seed extract, Theobroma cacao fruit extract, anti-caking agents (magnesium stearate, silicon dioxide).
ALLERGENS: nuts.

SISALDUS