Project Description

DESTRESS

KOMPLEKSTOODE 3 TAIMSE EKSTRAKTI KOMBINATSIOONI NING MAGNEESIUMI JA VITAMIIN B6-GA NÄRVISÜSTEEMI TOIMIMISE OPTIMEERIMISEKS.

OSTA SIIT

TOOTE ÜLEVAADE

Stress on kaasaegse inimese igapäeva osa. Iga tegur, mida kohtame, vallandab kehas stressivastuse. Tugeva positiivse või negatiivse stiimuliga võib stressivastus olla üsnagi intensiivne. Võtmeks on kohanemine, nagu iga stiimuliga, erineb ainult hulk ja kestvus. Pidev ja kontrollimata stressiseisund võib kahjustada närvisüsteemi, keerata segi hormoonid ja viia seedehäireteni. Stressiga regulaarselt võitlemiseks on mitmeid teid. Peale keha ja vaimu toetavaid treeningud nagu jooga ja tai chi ning teised spordialad, võib ka õigete toidulisandite kasutamine tugevalt toetada närvisüsteemi normaliseerumist.

Destressi magneesium ja vitamin B6 sisaldus toetavad närvisüsteemi ja psühholoogilise funktsiooni normaalset toimimist. Vitamiin B6 toetab hormoonsüsteemi reguleerimist.

  • Stressileevendus magneesiumi ja vitamiin B6-ga.
  • Vitamiin B6 ja magneesium toetavad üldist tervislikku seisundit.

Nagu kõik BioTechUSA tooted, koosneb ka Destress ohututest ja hoolikalt valitud koostisosadest.

JUHISED

Võtke 1 kapsel päevas 30 minutid ennem söömist.

TEISED KOOSTISOSAD


Magnesium oxide, Valerianaofficinalis root extract, hop (Humulus lupulus) cone extract, lemon balm (Melissa officinalis)leaves extract, capsule shell [(gelatin, purified water, colour (titanium dioxide)], bulking agent(microcrystalline cellulose), anti-caking agents (magnesium stearate, silicon dioxide),pyridoxine hydrochloride.

SISALDUS