Project Description

GH HORMON REGULATOR

3 FUNKTSIONAALSE AMINOHAPPE JA B-VITAMIINIGA VALEM KAPSLITES, LOODUD HORMONAALFUNKTSIOONI REGULEERIMISEKS. 

2:1:1 suhe arginiinist, ornitiinist ja lüsiinist
Vitamiin B6 toetab loomulikku hormoonide tootmist
Turvaline ja dopinguvaba
Hormooni ja prohorormoonivaba
Kasvu tee

OSTA SIIT

TOOTE ÜLEVAADE:

2:1:1 suhe arginiinist, ornitiinist ja lüsiinist
Vitamiin B6 toetab loomulikku hormoonide tootmist
Turvaline ja dopinguvaba
Hormooni ja prohorormoonivaba
Kasvu tee.

Kasvuhormoon ehk inglise keeles growth hormone (GH) on 191 aminohappest koosnev valk, mida toodetakse eesmises käbinäärmes. Üks selle põhifunktsioonidest on keha kasvu toetamine täiskasvanueas. Kasvuhormooni vabanemine unes on reguleeritud hüpotaalamuse poolt. Kuna see stimuleerib valgusünteesi ja lagundab rasvareserve, peaks seda kindlasti võtma kui “positiivse” toimega hormooni. Aasta aastalt peale 35-40 eluaastat hakkab lihasmass vähehaaval vähenema ning keha rasvasisaldus suureneb. Selle võib panna tugevalt langenud kasvuhormooni arvele. Efektiivseim ja turvalisim viis selle hormooni taseme tõstmiseks on suurendada selle tootmist kehas.

GH Hormone Regulator sisaldab arginiin alfa-ketoglutaraati (AAKG) ja L-ornitiin hüdrokloriidi L-arginiini ja L-ornitiini allikana 2:1 suhtes. Seda valemit täiustab L-lüsiin ja vitamiin B6. Vitamiin B6 toetab väsimuse ja kurnatuse vähenemist ning hormoonide regulatsiooni. See toetab ka normaalset valgu ja glükogeeni ainevahetust ning psühholoogilise funktsiooni säilitamist.

Serveeringu kohta (4 kapslit):
1200 mg AAKG
600 mg L-ornitiin HCl
450 mg L-lüsiin
1,4 mg vitamiin B6

Soovitame GH Hormone Regulator nii meestele kui naistele kui:

  • sinu jaoks on õige kehakoostis tähtis (kõrge lihasmass, madal rasvaprotsent)
  • sa kasvatad kuiva lihasmassi
  • treenid regulaarselt
  • soovid vähendada ületreeningu mõjusid
  • oled üle 40 aasta vana
  • oled laktoositundlik
  • oled gluteenitundlik

Miks on aminohapped kasulikud?
Aminohapped on ühe meie põhitoitaine, valgu ehitusmaterjaliks. Seda leidub kõikjal inimkehas. On aminohappeid, mida inimkeha suudab toota (asendatavad aminohapped), samas kui teise gruppi kuuluvaid aminohappeid (asendamatud aminohapped) saadakse toidust. Kõigist erinevatest aminohapetest vaid 20 osalevad valkude struktuuri kujundamises. Aminohapped on elulise tähtsusega kõigis keha funktsioonides nagu seedimine, maksa toimimine või haavade parandamine. Aminohapped toidavad nahka, sidemeid, lihaseid, siseorganeid, näärmeid, juukseid ja küüsi. Nad toetavad ka hormoonide ja neurotransmitterite ning ensüümide toodangut. Lisaks on nad tähtis väline energiaallikas.

KASUTAMINE:

Võta 4 kapslit päevas enne magama minemist.

TEISED KOOSTISOSAD:


L-arginine alpha-ketoglutarate, L-ornithine hydrochloride, capsuleshell [gelatin, colours (titanium-dioxide, iron oxide black)], L-lysine, anti-caking agents(silicon dioxide, sodium carboxymethyl cellulose), pyridoxine hydrochloride. Madein a plant that also manufactures milk, soy, egg and mustard containing foods.

SISALDUS