Project Description

MEAL REPLACEMENT 750G

TOIDUKORDA ASENDAV PULBRIST VALMISTATAV JOOK. LISATUD VITAMIINE, SEEDIMIST SOODUSTAVAID KIUDAINEID, FUNKTSIONAALSEID AMINOHAPPEID, PROTEOLÜÜTSET ENSÜÜMI JA MAGUSAINET.

OSTA SIIT

TOOTE ÜLEVAADE:

TOIDUKORDA ASENDAV PULBRIST VALMISTATAV JOOK. LISATUD VITAMIINE, SEEDIMIST SOODUSTAVAID KIUDAINEID, FUNKTSIONAALSEID AMINOHAPPEID, PROTEOLÜÜTSET ENSÜÜMI JA MAGUSAINET.

  • erinevad valguallikad (vadakuvalgukontsentraat, kaseiin, muna)
  • lisatud funktsionaalseid aminohappeid
  • suhkrut ei ole lisatud
  • aeglaselt imenduv süsivesik
  • kiudained
  • vitamiini-mineraali valem ZMB kompleksiga
  • gluteenivaba
  • magustatud Steviaga
  • turvaline ja dopinguvaba

ASENDA. AGA MITTE SUVALISEGA…

Meal Replacement on kõrge valgusisalduse ja funktsionaalsete süsivesikutega joogipulber, kuhu on lisatud vitamiine, mineraale, aminohappeid ja kiudaineid. Nii šokolaadi kui maasika maitsega. See on valmistatud laiale kasutajaskonnale – profisportlastele, amatööridele ja tavainimestele.

TOIDUKORD, KUS VÄHEM ON ROHKEM

Enamasti soovivad inimesed kaalu langetada. Meal Replacement sobib su toitumisega ideaalselt tänu oma madalale kalorisisaldusele. See sisaldab seedimist parandavaid kiudaineid. See on suurepärane õhtueine, mida võid soovi korral iga päev kasutada..

OKEI, MA PEAKS SÖÖMA. AGA MILLAL?

Võid kuulda ja lugeda, et tähtsaim on süüa 4-5 korda päevas. Kuid tavalisel tööpäeval ei pruugi sul aega olla isegi hommikusöögiks või lõunaks. Sellistel juhtudel on Meal Replacement väga kasulik, kuna seda saab valmistada väga kiirelt ja lihtsalt. Paned lihtsalt pulbri šeikerisse, lisad 600 ml vett, piima või taimset piima, raputad ja see on valmis!

KOMPLSEKSSED TOITAINED TREENINGJÄRGSELT

Tänu selle kõrgele valGu ja funktsionaalsete süsivesikute sisaldusele aitab Meal Replacement peale treeningut taastuda. Valk toetab lihase kasvu ja säilitamist ning toetab ka luid. Toode sisaldab spetsiaalset ZMB kompleksi, mis koosneb tsingist, magneesiumist ja vitamiinist B6. Tsink toetab makrotoitainete ainevahetust ning immuunsüsteemi toimimist. Tsink ja magneesium on osalised valgusünteesi protsessis. Magneesium toetab lihaste ja närvisüsteemi normaalset toimimist. Vitamiin B6 vähendab väsimust ja kurnatust ning toetab hormoonsüsteemi reguleerimist

Meal Replacement sisaldab vitamiini B12 ja niatsiini. Niatsiin ja vitamiin B12 vähendavad väsimust ja kurnatust.

Ühes serveeringus (62,5 g pulbrit):

253 kcal
31 g proteiini
18 g süsivesikuid
5.2 g kiudaineid
4.8 g rasva
250 mg bromelaani proteolüütset ensüümi
12 erinevat vitamiini
9 erinevat mineraali
Soovitame Meal Replacementi kui:

soovid suurepärast 50% valgusisaldusega toitaineteallikat
harrastad vastupidavus- või jõualasid
soovid madalama kaloraažiga kaalu langetada
oled seenior, kes soovib vähenenud hormoonide aktiivsuse tõttu lihast säilitada

KASUTAMINE:

Sega 1 serveering (62,5 g = 2 kuhjaga mõõtlusikatäit = 5 kuhjaga supilusikatäit) 600 ml veega. Võta üks serveering päevas toidukorra asendajana.

TEISED KOOSTISOSAD:

 

Chocolate:

Protein-Amino Blend [whey protein concentrate, casein, egg whitepowder, BCAA’s (L-leucine, L-isoleucine, L-valine), L-glutamine], cocoa powder,inulin, maltodextrin, palm fat1, coconut fat, flavours, emulsifier (soy lecithin), MRPVitamineral Blend (iron fumarate, DL-alpha tocopheryl acetate, nicotinamide, zincoxide, retinyl acetate, manganese sulfate, D-calcium pantothenate, pyridoxinehydrochloride, cholecalciferol, thiamine mononitrate, riboflavin, dicalcium phosphate, pteroylmonoglutamic acid, potassium iodide, magnesium oxide, ascorbic acid,chromium chloride, sodium molybdate, sodium selenite, biotin, cyanocobalamin),thickener (sodium carboxy methyl cellulose), acidity regulator (potassium tartrates), salt, bromelain enzyme, ZMB Complex (magnesium oxide, zinc oxide, pyridoxine hydrochloride), sweeteners (sucralose, steviol glycosides), vanillin. 1The product contains only coldprocessed, RSPO certified sustainable palm oil.Made in a plant that also manufacturesgluten, crustaceans, sulphur dioxide and nuts containing foods.

Strawberry:

Protein-Amino Blend [whey protein concentrate, casein, egg whitepowder, BCAA’s (L-leucine, L-isoleucine, L-valine), L-glutamine], maltodextrin, inulin,palm fat1, coconut fat, flavours, acid (citric acid), MRP Vitamineral Blend (iron fumarate,DL-alpha tocopheryl acetate, nicotinamide, zinc oxide, retinyl acetate, manganesesulfate, D-calcium pantothenate, pyridoxine hydrochloride, cholecalciferol, thiamine mononitrate, riboflavin, dicalcium phosphate, pteroylmonoglutamic acid, potassium iodide, magnesium oxide, ascorbic acid, chromium chloride, sodium molybdate, sodium selenite, biotin, cyanocobalamin), thickener (sodium carboxy methylcellulose), acidity regulator (potassium tartrates), bromelain enzyme, salt, vanillin, ZMBComplex (magnesium oxide, zinc oxide, pyridoxine hydrochloride), sweeteners (sucralose,steviol glycosides), colours (Ponceau 4R, Azorubine)**. 1The product containsonly cold processed, RSPO certified sustainable palm oil. Made in a plant that alsomanufactures gluten, soy, crustaceans, sulphur dioxide and nuts containing foods.** May have an adverse effect on activity and attention in children.

SISALDUS