Project Description

MUSCLE MASS

KÕRGE VALGUSISALDUSEGA SUHKRUTA SÜSIVESIKUJOOGI PULBER SUURENENUD KALORIVAJADUSE RAHULDAMISEKS. SISALDAB KOMPLEKSSET VALEMIT 5 SÜSIVESIKUST NING 11 VALGUST.

OSTA SIIT 4500g
OSTA SIIT 2270g
OSTA SIIT 1000g

TOOTE ÜLEVAADE

Toote Protein Mega Matrix, mis sisaldab 11 erinevat valku, on äärmiselt rikkalik valguallikas. Muscle Massi 17%-ne valgusisaldus toetab lihase säilitamist ning lihasmassi suurendamist. PentaCarb on süsivesikukompleks, mis sisaldab 5 erineva glükeemilise indeksiga süsivesikut, ja moodustab enamuse Muscle Massi kõrgest kalorihulgast.

SOOVITATAV TOOTE KOMBINEERIMINE

Hetkest, mil sisened jõusaali, on su saatus pitseeritud. Rohkem jõudu, parem sooritusvõime, suuremad lihased, neid pole kunagi piisavalt. Miks mitte minna veelgi kaugemale?

Vali tootekombinatsioon, mis paneb sind kasvuteele. Toodete efektiivne imendumine on võtmetähtsusega. One-A-Day multivitamiin sisaldab kõiki asendamatuid vitamiine ja mineraale, mis toetavad immuunsüsteemi normaalset toimimist.

Kui soovid oma lihased ette valmistada tõsiseks kasvuks, ei tohi sa nende vastu jõusaalis õrn olla. Ei tohi unustada ka pidevat aminohapetega varustamist rasket füüsilist tööd tehes. Mega Amino 3200 on suurepärane valik, kuna see sisaldab parimaid lihast kasvatavaid aminohappeid. Lisa oma treeningule veel kaks serveeringut Muscle Massi ning paku oma kehale kõrgkvaliteetseid lisakaloreid, ning näe tulemusi oma silmaga.

Nagu kõik BioTechUSA tooted, koosneb ka Muscle Mass ohututest ja hoolikalt valitud koostisosadest.

JUHISED

Sega serveering Muscle Massi (kaks mõõtlusikatäit) 500 ml vee või rasvata piimaga. Tarbi toodet toidukordade vahel. Treeningpäevadel tarbi toodet 2 tundi enne trenni ja 15 minuti jooksul peale treeningut.

TEISED KOOSTISOSAD

PentaCarb Matrix 67% [maltodextrin, dextrose, native and waxy maize, fructose, inulin (from chicory)], Protein Mega Matrix 17% (whey protein isolate, whey protein hydrolizate, whey protein
concentrate, whey peptides, milk protein concentrate, milk protein isolate, micellar casein, calcium caseinate, hydrolized beef protein, egg albumin, rice protein isolate), cocoa powder, flavourings, MCT Matrix (coconut oil, palm oil), bulking agent (carboxy methyl cellulose), emulsifier (soy lecithin), salt, sweetener (sucralose).

ALLERGENS: Milk, soy.

SISALDUS