Project Description

PROTEIN FUEL

VEDELAL KUJUL PROTEIN FUEL ON VALMISTATUD AINULT HÜDROLÜÜSITUD VADAKUVALGUST, MIS ON LAKTOOSI, SÜSIVESIKU KUI KA RASVAVABA!

OSTA SIIT

TOOTE ÜLEVAADE:

Tippkvaliteediga ekstrakiirelt imenduv vedel valk.

Suur valgukogus vaid väikses pudelis. BioTech USA uusim arendus on kõrge bioloogilise väärtusega vadakuvalgu joogikontsentraat. Veega segatuna teeb Protein Fuel päevase valgutarbimise oma fantastiliste puuviljamaitsetega tõesti nauditavaks.
50ml serveering sisaldab 30g suurepärase kvaliteediga vadakuvalgu hüdrolüsaati, mis on spetsiaalne värskelt arendatud aminohapete allikas lihastele. Protein Fuel’i valmistamine on kiire ja lihtne, see on valgurikas ning ei sisalda süsivesikuid, rasva ja suhkrut. Õige rasva-, suhkru-, ja süsivesikuvaba puhas proteiin.

Soovitus: Alg-ja kesktaseme kulturistidele ning sportlastele, kes soovivad kuiva lihasmassi.

KASUTAMINE:

Sega 50ml toodet 500ml veega. Tarbi 1-2 korda päevas.  See on soovitatav ka treeningaegseks tarbimiseks.

TEISED KOOSTISOSAD:


Water, Hydro-Protein Blend [hydrolyzed collagen(38 g/100ml), whey protein hydrolyzate (5 g/100ml)], Amino Blend (glycine, L-lysine, L-arginine, L-leucine, L-isoleucine, L-valine), taurine, flavour, acid (citric acid), preservative (sorbic acid), sweeteners (acesulfame-K,sucralose), pyridoxine HCl, cyanocobalamin, colours (Quinoline yellow*, Brilliant Blue FCF, Sunset Yellow FCF*).
* Quinoline yellow, Sunset Yellow FCF: May have an adverse effect on activity and attention in children

SISALDUS