Project Description

PROTEIN FUSION 85 – 2270G

VALGUKOMPLEKS 5 LOOMSE VALGU, LISATUD AMINOHAPETE, LAKTOOSI JA VALKU LAGUNDAVATE ENSÜÜMIDE JA UNIKAALSE VITAMIINISEGUGA.

Ühes serveeringus (30 g):

 • 22 g valku
 • 5 g BCAA
 • L-arginiin HCl aminohape lämmastikoksiidi tootmise parandamiseks
 • vitamiinid D, E ja vitamiin B kompleks
 • mineraalid raud, jood, mangaan, molübdeen, kroom ja tsink
 • ensüümid: laktaas ja bromelaan

 

OSTA SIIT

TOOTE ÜLEVAADE:

Soovitame Protein Fusion 85 kui:
– Sa soovid suurepärast valguallikat; tänu selle 85% valgusisaldusele, toetab see lihasmassi säilitamist ja terveid luid ning lihasmassi kasvu
– Soovid tarbida valku peale treeningut või söögikordade vahel
– Soovid keskmise kiirusega valku, mis sobib kõigile ainevahetustüüpidele
– Kannatad laktoositalumatuse käes ja soovid suurepärast valgulisandit. Selle laktaasisisaldus aitab piimavalkudes olevat laktoosi lagundada.

Laktoos, tuntud ka kui „piimasuhkur“ on liitsüsivesik, mis moodustab 2-8 protsenti piima kuivmassist. Peamiselt vajame laktoosi imikueas, seega pole ebatavaline, et vananedes keha laktaasi tootmine väheneb, põhjustades laktoositalumatuse. Ligi 75% maailma elanikkonnast on laktoositalumatusega.

Valk on kehas asendamatuks ehitusmaterjaliks. See pärineb kehas toodetud aminohapetest ja väljaspoolt tulevatest toiduainetest, mida pead igapäevaselt tarbima, et keha seisundit hoida. See toetab lihaseid treeningul, su toitumist ja igapäevaelu. Vajad rohkem valku, kui treenid regulaarselt või soovid lisada lihasmass. Valguvajadus tõuseb ka vanusega. Kiire, mugav ja äärmiselt efektiivne viis valgu tarbimiseks on valgulisandite võtmine: vajad vaid valgupulbrit, vett või piima ja šeikerit. Valgupulber on lihtsalt seeditav, ja erinevalt suures koguses liha tarbimisest, ei tekita happesust. Valgupulber võib pärineda piimast, taimsetest või loomsetest allikatest või nende kombinatsioonist. Nende imendumine võib olla kiire (30–40 minutit), mõõdukas (1–2 tundi) või aeglane (üle 2 tunni).

 • Kõrge valgusisaldus: 85%
 • 5 loomse valgu allikas
 • Lisatud funktsionaalsed aminohapped: L-arginiin HCl, L-glutamiin, BCAA
 • Kõrge aminohappesisaldus
 • Tasakaalustatud imendumine
 • Lisatud laktoosi seediv laktaas ja bromelaan valgu efektiivsemaks omastamiseks
 • Madal rasva ja süsivesiku sisaldus
 • Lisatud suhkruta
 • Steviaga
 • 10 vitamiini ja 6 mineraali
 • Gluteenivaba
 • Säilitusainetevaba

Protein Fusion 85 on kõrge valgusisaldusega gluteenivaba toode, mis sisaldab erinevaid valke – vadakuvalgu kontsentraati, vadakuvalgu isolaati, piimavalguisolaati, kaseiinivalku ja munavalku – nende kombinatsioon pakub su kehale maksimaalset varustatust. Protein Fusion 85 imendub mõõduka kiirusega, mistõttu on see ideaalne kiiremate ja aeglasematele ainevahetustele. Tänu lisatud laktaasi ensüümile, soovitatakse seda ka neile, kes kannatavad laktoositalumatuse all, ja see sisaldab ka valke seedivaid ensüüme. Ananassist pärinev ensüüm bromelaan töötab pH vahemikus 4-8, see lagundab valke ja kaitseb su magu. Et seda kompleksset valku veelgi mitmekülgsemaks teha, on toode rikastatud vitamiinide, mineraalide ja lisa-aminohapetega, et vähendada trennist tulenevat lihasvalu ja kiirendada taastumist. Kaitsvad toitained, vitamiinid ja mikroelemendid toetavad mitmeid kehafunktsioone. Toote folaadi (foolhappe) sisaldus toetab normaalset aminohappesünteesi. Vitamiinid B6, B12 ja D, tsink ning raud toetavad immuunsüsteemi funktsioneerimist. Vitamiinid B6, B12 ja jood toetavad närvisüsteemi toimimist. Vitamiind D, tsink ja mangaan toetavad luustiku seisundit.

Kui oled mitmekülgne inimene ja ootad sama valgulisandilt, siis on Protein Fusion 85 sulle perfektne valik.

KASUTAMINE:

Sega1 serveering (30 g, 1 mõõtlusikatäis = 2 supilusikatäit)  250 ml veega ja tarbi kaks korda päevas

TEISED KOOSTISOSAD:

 

Chocolate: Protein Fusion Blend 85% [cross-flow micro- and ultra-filteredwhey protein isolate, milk protein isolate, egg white powder,micellar casein, whey protein concentrate, Amino Blend (L-arginine HCl,L-glutamine, L-leucine, L-isoleucine, L-valine), VitaMineral Blend (ironfumarate, potassium iodide, zinc oxide, manganese sulfate, chromium chloride,sodium molybdate, cholecalciferol, DL-alpha-tocopheryl acetate, thiaminemononitrate, riboflavin, nicotinamide, pyridoxine hydrochloride, pteroylmonoglutamicacid, cyanocobalamin, D-biotin, D-calcium pantothenate), EnzymeBlend (lactase, bromelain)], cocoa powder, flavour enhancer (glycine), palmfat, thickener (sodium carboxymethyl cellulose), flavour, coconut fat, vanillin,salt, sweeteners (sucralose, steviol glycosides). Made in a plant that alsomanufactures soy and mustard containing foods.

Strawberry: Protein Fusion Blend 85% [cross-flow micro- and ultra-filteredwhey protein isolate, milk protein isolate, egg white powder,micellar casein, whey protein concentrate, Amino Blend (L-arginine HCl,L-glutamine, L-leucine, L-isoleucine, L-valine), VitaMineral Blend (ironfumarate, potassium iodide, zinc oxide, manganese sulfate, chromiumchloride, sodium molybdate, cholecalciferol, DL-alpha-tocopheryl acetate,thiamine mononitrate, riboflavin, nicotinamide, pyridoxine hydrochloride,pteroylmonoglutamic acid, cyanocobalamin, D-biotin, D-calcium pantothenate),Enzyme Blend (lactase, bromelain)], flavour enhancer (glycine), palm fat,flavours, thickener (sodium carboxymethyl cellulose), coconut fat, salt,sweeteners (sucralose, steviol glycosides), colour (Ponceau 4R*). *Ponceau4R: May have an adverse effect on activity and attention in children. Made ina plant that also manufactures soy and mustard containing foods.

Vanilla: Protein Fusion Blend 85% [cross-flow micro- and ultrafilteredwhey protein isolate, milk protein isolate, egg white powder,micellar casein, whey protein concentrate, Amino Blend (L-arginine HCl,L-glutamine, L-leucine, L-isoleucine, L-valine), VitaMineral Blend (ironfumarate, potassium iodide, zinc oxide, manganese sulfate, chromiumchloride, sodium molybdate, cholecalciferol, DL-alpha-tocopheryl acetate,thiamine mononitrate, riboflavin, nicotinamide, pyridoxine hydrochloride,pteroylmonoglutamic acid, cyanocobalamin, D-biotin, D-calcium pantothenate),Enzyme Blend (lactase, bromelain)], flavour enhancer (glycine), palm fat,flavours, thickener (sodium carboxymethyl cellulose), coconut fat, vanillin,salt, sweeteners (sucralose, steviol glycosides), colour (tartrazine*). Made in aplant that also manufactures soy and mustard containing foods.

Cookies & cream: ProteinFusion Blend 85% [cross-flow micro- and ultra-filtered whey protein isolate, milk protein isolate, egg white powder,micellar casein, whey protein concentrate, Amino Blend (L-arginine HCl, L-glutamine, L-leucine, L-isoleucine, L-valine),VitaMineral Blend (iron fumarate, potassium iodide, zinc oxide, manganese sulfate, chromium chloride, sodium molybdate,cholecalciferol, DL-alpha-tocopheryl acetate, thiamine mononitrate, riboflavin, nicotinamide, pyridoxine hydrochloride,pteroylmonoglutamic acid, cyanocobalamin, D-biotin, D-calcium pantothenate), Enzyme Blend (lactase, bromelain)], flavourenhancer (glycine), chocolate powder, flavours, palm fat, thickener (sodium carboxymethyl cellulose), coconut fat, salt,sweeteners (sucralose, steviol glycosides), cinnamon.

 

SISALDUS