Project Description

PROTEIN GUSTO – CHEESE SOUP

KÕRGE VALGUSISALDUSEGA, GLUTEENIVABA SUPI PULBER

OSTA SIIT

TOOTE ÜLEVAADE

Soovitame sulle Protein Gusto supi pulbrit kui:

  • sulle meeldivad maitsvad, kiired ja kiirelt valmivad modernsed toidud
  • sa ei soovi loobuda suurepärastest maitsetest isegi dieedi ajal
  • sa armastad uuenduslikku kokkamist, kuna kõrge valgusisaldusega supi pulber võib olla põhjaks lõpmatule hulgale retseptidele

Kas sa soovid maitseid täis dieeti? Protein Gusto on funktsionaalsete toitude tootesari, mis on kõrge valgusisaldusega ning ei sisalda suhkrut. Tootesari sisaldab mitmeid toitvaid ja maitsvaid tooteid, mida on kerge valmistada ja mis sobivad su dieediga pefektselt.

  • Kõrge valgusisaldus
  • Madal rasva- ja süsivesikusisaldus
  • Ilma lisatud suhkruta
  • Madal naatriumisisaldus
  • Kiiresti ja lihtsalt valmistatav
  • Gluteenivaba
  • Säilitusaineteta

Kellele ei meeldiks mõnus kreemas supp, kas siis söögikorra osana või täitsa eraldi söögikorrana? Supid täidavad väga hästi kõhtu ja regulaarne supi söömine toetab igapäevast vedelikuhulga omastamist. Paraku on traditsiooniliselt valmistatud kõrge kalori- ja rasvasisaldusega kreemsupid dieedi ajal keelatud ainete nimekirjas.

Protein Gustot luues oli üks meie eesmärke, et sina ei peaks kulinaarsetest mõnudest isegi dieedi ajal loobuma!

Selle kõrge valgusisaldus toetab lihaste säilitamist treeningul, karmil dieedil ja igapäevaelus. Ja kõigele lisaks sisaldab üks serveering vaid veidi üle 100 kalori! Seda soovitatakse ka gluteenitalumatusega inimestele, kuna see on gluteenivaba ja sinna pole lisatud suhkrut. Seda on lihtne ja kiire valmistada ning seda võib serveerida nii külmalt kui kuumalt, nagu ise soovid.

Serveeringu kohta (30 g):

17 g proteiini
3.6 g süsivesikuid
2.8 g rasva

Nagu kõik BioTech USA tooteid, koosneb ka Gusto supi pulber ohututest ja hoolikalt valitud koostisosadest.

Tarbi elu kausi kaupa ja püsi vormis koos Protein Gusto supipulbriga!

JUHISED

Sega 1 serveering (30 g) 200 ml kuuma (~80°C) veega. Võib serveerida nii külmalt kui kuumalt.

TEISED KOOSTISOSAD


Gusto Protein Blend (whey protein concentrate, casein), palm fat, skimmed milkpowder, cheddar cheese powder (6.4%), rice flour, salt, flavour enhancer (sodium glutamate),flavours, emulsifier (soy lecithin), onion powder, parsley powder, garlic powder, thickener (xanthangum), black pepper, basil, colours (tartrazine*, indigotine). * Tartrazine: May have an adverseeffect on activity and attention in children. Made in a plant that also manufactures egg andmustard containing foods.

SISALDUS