Project Description

PROTEIN GUSTO – OAT & WHEY WITH FRUITS

KÕRGE VALGU- NING KAERA KIUDAINETE SISALDUSEGA FUNKTSIONAALNE TOIT PUUVILJATÜKKIDEGA, LISATUD SUHKRUTA

OSTA SIIT

TOOTE ÜLEVAADE

Soovitame sulle Protein Gusto Oat & Whey puuviljadega, kui:

  • sulle meeldivad maitsvad, kiired ja kiirelt valmivad modernsed toidud
  • sa ei soovi loobuda suurepärastest maitsetest isegi dieedi ajal
  • sa armastad uuenduslikku kokkamist, kuna kõrge valgusisaldusega Oat&Whey puuviljadega võib olla põhjaks lõpmatule hulgale retseptidele

Kas sa soovid maitseid täis dieeti? Protein Gusto on funktsionaalsete toitude tootesari, mis on kõrge valgusisaldusega ning ei sisalda suhkrut. Tootesari sisaldab mitmeid toitvaid ja maitsvaid tooteid, mida on kerge valmistada ja mis sobivad su dieediga perfektselt.

  • Kõrge valgusisaldus
  • Kõrge kiudainete sisaldus
  • Ilma lisatud suhkruta
  • Madal rasvasisaldus
  • Madal naatriumisisaldus
  • Kiire ja lihtne valmistada

Kui sööd teadlikult, siis pöörad erilist tähelepanu päeva tähtsaimale toidukorrale, hommikusöögile ning keskendud kõrge kiudainesisaldusega toitudele, mis sisaldavad vähe rasva ning on ilma lisatud suhkruta. Väga populaarne tervisliku hommikusöögi vorm on kaer. Kaeral on madal glükeemiline indeks. Seega tõstab see veresuhkrut väiksemal määral.  Selles sisalduvad süsivesikud imenduvad aeglasemalt ning täiskõhutunne kestab kauem. Hommikusöök peaks olema valgurikas, kuna see toetab lihaste säilitamist treeningul, dieedi ajal ning igapäevaelus. Seega on kaer ja vadakuvalk sama tugev paar kui porgand ja herned! Protein Gusto Oat&Whey puuviljadega omab kaera kasulikke toimeid, mis on kombineeritud kõrge valgusisaldusega. See on kiire ja lihtsalt valmistatav mitmel viisil.

Söö nagu kuningas ning püsi vormis puuviljatükkidega Protein Gusto Oat&Wheyga!

Serveeringu kohta (87 g):

21,3 g proteiini
43 g süsivesikuid
4.8 g rasva
6.7 g kiudaineid
70 mg soola

Nagu kõik BioTech USA tooteid, koosneb ka OAT & WHEY WITH FRUITS ohututest ja hoolikalt valitud koostisosadest.

JUHISED

Lisa üks serveering pulbrit (87 g = 6 kuhjaga supilusikatäit) 125 ml veele või rasvata piimale. Lase mõned minutid seista ning naudi puuviljadega Oat and Wheyd.

TEISED KOOSTISOSAD


oat flakes (72%), Gusto Protein-Amino Blend (whey protein concentrate, L-isoleucine,L-leucine, L-glutamine, L-arginine HCl, L-valine, L-citrulline, skimmed milk powder), black cherrypieces, sour cherry pieces, cocoa powder, flavour enhancer (glycine), palm fat, flavours, thickener(sodium carboxymethyl cellulose), emulsifier (soy lecithin), salt, vanillin, sweeteners (sucralose, steviolglycosides). Made in a plant that also manufactures egg and mustard containing foods.

SISALDUS