Project Description

PROTEIN GUSTO – OMELET – CHEESE

KÕRGE VALGUSISALDUSEGA GLUTEENIVABA OMLETI PULBER

OSTA SIIT

TOOTE ÜLEVAADE

Soovitame sulle Protein Gusto omletti kui:

  • sulle meeldivad maitsvad, kiired ja kiirelt valmivad modernsed toidud
  • sa ei soovi loobuda suurepärastest maitsetest isegi dieedi ajal
  • sa armastad uuenduslikku kokkamist, kuna kõrge valgusisaldusega omletipulber võib olla põhjaks lõpmatule hulgale retseptidele

Kas sa soovid maitseid täis dieeti? Protein Gusto on funktsionaalsete toitude tootesari, mis on kõrge valgusisaldusega ning ei sisalda suhkrut. Tootesari sisaldab mitmeid toitvaid ja maitsvaid tooteid, mida on kerge valmistada ja mis sobivad su dieediga pefektselt.

  • Kõrge valgusisaldus kombineeritud valkudega
  • Madal rasva- ja süsivesikusisaldus
  • Ilma lisatud suhkruta
  • Kiiresti ja kergelt valmiv
  • Gluteenivaba

Perfektne omlett on kerge, kohev ja täitev ning sobib hommikusöögiks, lõunaks või õhtusöögiks. Nüüd oleme sellest lõbusast söögist teinud veelgi toitvama, madalama süsivesiku- ja rasvasisaldusega versiooni! Protein Gusto omleti kõrge valgusisaldus (üle 20g) toetab lihaste säilitamist treeningul, karmil dieedil ning igapäevaelus. Seda soovitatakse ka gluteenitalumatusega inimestele, kuna see on gluteenivaba ja ei sisalda suhkrut. See on kiire ja lihtsalt valmiv, erineva kuju, suuruse ja maitsega.

Võta kergelt ja püsi vormis Protein Gusto omletipulbriga!

Per serving (40 g):

24 g proteiini
4.2 g süsivesikuid
6.8 g rasva

Nagu kõik BioTech USA tooteid, koosneb ka OMLET – CHEDDAR CHEESE ohututest ja hoolikalt valitud koostisosadest.

JUHISED

Sega 40 g pulbrit (= 4 kuhjaga supilusikatäit) 60 ml veega ja lase minut seista. Kuumuta pann keskmisele temperatuurile, lisa veidi õli. Seejärel lisa segu pannile ja prae mõlemalt poolt 40-60 sekundit, kuni omlett saavutab kuldpruuni värvi. Sellest kogusest piisab 2-3 väikseks omletiks või üheks suureks. .

TEISED KOOSTISOSAD


Gusto Protein Blend (whey protein concentrate, whole egg powder,skimmed milk powder, casein, egg white powder), palm fat, cheddar cheese powder 3%,salt, flavour enhancer (monosodium glutamate), onion powder, dried chives, raisingagent (sodium hydrogen carbonate), thickener (xanthan gum), black pepper. Made ina plant that also manufactures soy and mustard containing foods.

SISALDUS