Project Description

PROTEIN GUSTO – VANILLA PANCAKE

KÕRGE VALGUSISALDUSEGA PANNKOOGIPULBER, KUHU POLE LISATUD SUHKRUT.

OSTA SIIT

TOOTE ÜLEVAADE

Soovitame sulle Protein Gusto pannkoogipulbrit kui:

  • sulle meeldivad maitsvad, kiired ja kiirelt valmivad modernsed toidud
  • sa ei soovi loobuda suurepärastest maitsetest isegi dieedi ajal
  • sa armastad uuenduslikku kokkamist, kuna kõrge valgusisaldusega omletipulber võib olla põhjaks lõpmatule hulgale retseptidele

Kas sa soovid maitseid täis dieeti? Protein Gusto on funktsionaalsete toitude tootesari, mis on kõrge valgusisaldusega ning ei sisalda suhkrut. Tootesari sisaldab mitmeid toitvaid ja maitsvaid tooteid, mida on kerge valmistada ja mis sobivad su dieediga pefektselt.

  • Kõrge valgusisaldus
  • Madal rasva- ja süsivesikusisaldus
  • Ilma lisatud suhkruta
  • Madal naatriumisisaldus
  • Kiiresti ja lihtsalt valmistatav
  • Gluteenivaba

Pannkoogid on meie kõigi lemmikud: peaaegu igal riigil on oma versioon. Ainus küsimus on, kuidas seda delikatessi oma tervislikku dieeti lisada. Protein Gusto pannkoogipulbriga võid oma elu magusana hoida! Selle kõrge valgusisaldus toetab lihaste säilitamist treeningul, karmil dieedil ning igapäevaelus. Muusika su kõrvadele – üks serveering sisaldab vaid umbes 150 kalorit! Seda soovitatakse ka gluteenitalumatusega inimestele, kuna see on gluteenivaba ning sinna pole lisatud suhkrut. See on kiire ja lihtne. See võib olla suurem, väiksem, paksem, õhem… oled sa valmis pannkoogisööminguks?

Proovi ning püsi vormis Protein Gusto pannkoogipulbriga!

Serveeringu kohta (40 g):

21 g proteiini
11 g süsivesikuid
2.4 g rasva
170 mg soola

Nagu kõik BioTech USA tooteid, koosneb ka Gusto pannkoogipulber ohututest ja hoolikalt valitud koostisosadest.

JUHISED

Lisa 40 g pulbrit (= 3 kuhjaga supilusikatäit) 50 ml veele ning lase minuti jagu seista. Kuumuta pann keskmisest veidi kuumemaks ning lisa väike kogus õli. Seejärel lisa taigen ning prae mõlemalt poolt umbes minut, kuni pannkook omandab kuldpruuni värvi. Sellest saab 2-3 väikest pannkooki või ühe suure.

TEISED KOOSTISOSAD


Gusto Protein Blend (whey protein concentrate,whole egg powder, casein, egg white powder), rice flour,flavourings, raising agent (sodium hydrogen carbonate), stabilizer (disodium diphosphate),thickener (xanthan gum), sweeteners (steviol glycosides, sucralose). Made ina plant that also manufactures soy and mustard containing foods.

SISALDUS

Button Text