Project Description

TRIBULUS MAXIMUS

TRIBULUS TERRESTRIS TABLETID KOOS KÕRGE SAPONIINI SISALDUSEGA.

  • Suurendab lihasmassi
  • Parandab potentsi ja seksuaalsust
  • Kiirendab taastumist
  • Parandab valgusünteesi
OSTA SIIT

TOOTE ÜLEVAADE

Tribulus on taimne toidulisand, mis sisaldab peamiselt taime Tribulus Terrestrist, mida tundtakse ka hariliku kuradisarve nime all. Uuringutes on leitud, et see taim tõstab olulisel määral keha loomulikku testosterooni tootmise võimet. Erinevalt steroididest ei ole sellel taimel mingeid kahjulikke kõrvalmõjusid, seetõttu on harilik kuradisarv sportlaste hulgas väga populaarne. Tribulus Terrestris aitab märgatavalt suurendada nii lihaskasvu kui -võimsust. Tribulus Terrestris on kerge diureetilise toimega ja mõjub positiivselt imuunsussüsteemile, kolesteroolile ja maksa funktsioneerimisele.

Tribulus Terrestrist kasutatakse ka kui seedimise ja hea diureetikumi vahendit, mis suurendab vereringet ja on pōletikuvastase toimega. Tribulus Terrestris on mittehormonaalne biostimulant, mis sisaldab peamiselt furastanol-tüüpi saponiini.

Kellele sobib?

Toode on kasutamiseks täiskasvanutele. Sobib eelkõige madala seksuaaltungi või erektsioonihäiretega meestele või sportlastele, kes tahavad märgatavalt suurendada lihaskasvu ja -võimsust.

JUHISED

Võta 1 kapsel päevas, tarbi koos joogiga.

TEISED KOOSTISOSAD


Saponine containing Tribulus terrestris extract 79%, emulsifier (dicalcium phosphate), anti-caking agents (microcrystalline cellulose, magnesium salts of fatty acids).