Project Description

ISO WHEY ZERO

HORMOONIDE FUNKTSIOONI REGULEERIV PULBER KÕRGE AKTIIVSETE KOOSTISOSADE SISALDUSEGA – AMINOHAPPED, FUNKTSIONAALSED MINERAALAINED JA B-VITAMIINID.

PAKEND
300 g (50 serveeringut)
Ühes serveeringus:
2940 mg DAA
720 mg AAKG
480 mg L-glutamiin
500 mg L-karnitiin
350 mg L-ornitiin HCl
480 mg L-lüsiin HCl
5,4 mg Vitamiin B5
0,97 mg Vitamiin B6
57 mg magneesium
2,83 mg tsink

OSTA SIIT

TOOTE ÜLEVAADE:

 • Baseerub spetsiifilisel aminohappekombinatsioonil
 • Lisatud tsinki, magneesiumit ja B-grupi vitamiine
 • Turvaline ja dopinguvaba
 • Süsivesikuvaba
 • Hormooni- ja prohormoonivaba
 • Gluteeni- ja laktoosivaba
 • Säilitusainetevaba
 • Saavuta oma maksimaalne potentsiaal naturaalsel viisil

Kasvuhormoon (lühidalt GH) on valk, mis koosneb 191 aminohappest ja mida toodetakse ajuripatsi eesmises osas. See toetab keha kasvu täiskasvanueas. Sügava une ajal reguleerib hüpotaalamus kasvuhormooni eritamist. Seda võib pidada „positiivseks“ hormooniks, kuna sel on valgusünteesi stimuleeriv ja rasvavarusid vähendav toime. Alates 35 või 40 eluaastast hakkab lihasmass pidevalt vähenema. Samas hakkab suurenema keharasva hulk. Seda võib seletada märkimisväärselt langenud kasvuhormooni tasemega. Parim ja kindlaim viis selle hormooni taseme suurendamiseks on selle toodangu suurendamine kehas.

Testosteroon on tähtsaim meessuguhormoon

Meestel toodetakse testosterooni munandites, naistel toodavad seda minimaalses koguses munasarjad ja neerupealised. Teadupärast on testosterooni peamine funktsioon säilitada ja soodustada seksuaalfunktsiooni, kuid see on asendamatu ka lihasmassi kasvu ning tervisliku kehakompositsiooni säilitamisel. Sel on tähtis roll meeste meeleolu juures ning see tõstab energiataset. Ajapikku hakkab keha aina vähem testosterooni tootma, seega soovitatakse parandada selle tootmist naturaalsetel viisidel: läbi treeningu, tervisliku toitumise ja toidulisandite.

TST + GH sisaldab D-aspartaathapet (DAA), Arginiin-alfa-ketoglutaraati (AAKG), L-glutamiini, L-karnitiini, L-tartraati, L-ornitiin hüdrokloriidi ja L-lüsiini, kuid toodet täiustavad veel vitamiinid B5 ja B6, magneesium ja tsink. Glutamiin mängib tähtsat rolli aminohapete ainevahetuses. See töötab nii energiaallikana kui ka valke ehitava aminohappena. Ligi 2/3 lihasest koosneb aminohapetest, mistõttu on glutamiin sportlaste seas populaarne toidulisand. Vitamiin B6 toetab hormoonide regulatsiooni. Tsink aitab hoida veres normaalset testosteroonitaset.Vitamiin B5 toetab steroidhormoonide, vitamiin D ja teatud neurotransmitterite sünteesi ja ainevahetust ning vähendab väsimust ja kurnatust.

Soovitame TST + GH kui:

 • Soovid saavutada head kehakoostist (suur lihase ja madal rasva hulk)
 • Soovid kasvatada kuiva lihasmassi
 • Treenid regulaarselt
 • Soovid vähendada ületreeningu nähte
 • Oled üle 40 aasta vana
 • Oled laktoositalumatusega
 • Oled gluteenitundlik
 • Eelistad pulbreid

Miks me vajame aminohappeid?

Aminohappeid leidub inimkehas igal pool. Need on valgu, ühe põhitoitaine koostisosa. Inimkeha suudab mõningaid aminohappeid toota (asendatavad aminohapped), samas kui mõningaid aminohappeid (asendamatud aminohapped) saab ainult toidust.Valgustruktuurides mängib rolli 20 erinevat aminohapet. Aminohapped on asendamatud kõikide kehafunktsioonide juures, m.h. seedimine, maksa toimimine ja haavade paranemine. Aminohapped aitavad hoida tervet nahka, sidemeid, lihaseid, kõõluseid, siseelundeid, näärmeid, juukseid ja küüsi. Aminohapetel on tähtis roll hormoonide, neurotransmitterite ja ensüümide tootmises. Lisaks toimivad need ka otsese energiaallikana.

KASUTAMINE:

Tarbi üks serveering (6 g = 1 kuhjaga mõõtlusikatäis või teelusikatäis) 200 ml veega enne uinumist.

TEISED KOOSTISOSAD:


D-aspartaathape, L-karnitiin, L-tartraat, L-arginiin-alfa-ketoglutaraat, L-lüsiin hüdrokloriid, L-glutamiin, L-ornitiin hüdrokloriid, magneesiumoksiid, lõhna-ja maitsevõimendajad, magustajad (sukraloos, stevioolglükosiidid), paakumisvastane aine (silikoondioksiid), happesuse regulaator (kaaliumtartraadid), D-kaltsium pantotenaat, tsinkoksiid, värvaine (indigotiin), püridoksiin hüdrokloriid. Valmistatud tehases, kus töödeldakse ka piima, muna, gluteeni, sojat, sellerit, koorikloomi, vääveldioksiidi ning pähkleid.

SISALDUS