Tänapäeva maailmas on üha enam vaja esteetilist välimust, pikka ja täisväärtuslikku elu, kus toidulisanditel on oluline roll. Oma toodete ja nõustamisteenustega pakume alternatiivi neile, kes soovivad oma kuju muuta - kes sooviksid kaalust alla võtta või lihaseid kasvatada, oma jõudlust legaalsel viisil parandada või oma tervise heaks rohkem teha.

Meie missioon on propageerida ja toetada sporti ja tervislikke eluviise. Usume, et tervis on suurim aare, mis meil siin maailmas olla saab. Kui meie kolleegid ja külastajad sisenevad meie peakorterisse, on neid meie seinal ootav missiooniavaldus „suurim rikkus on tervis”.

BioTechUSA on olnud turul alates 1999. aastast ning pakub kvaliteetseid toidulisandeid, nende seas laias valikus pulbreid, treeningueelseid valemeid, vastupidavuse suurendamisega seotud tooteid, dieettooteid ja üle 40 vitamiini, millel on kõrge toimeainete sisaldus. Meie ettevõttel on nüüd portfoolio, mis koosneb enam kui 600 tootest, mida arendame pidevalt läbi tarbijate tagasisidel põhineva arenduse ja innovatsiooni. Veendume, et meie tooteportfell sisaldab gluteeni- ja laktoosivabu tooteid ning pakume alternatiivi ka veganitele. Meie valgutoodete tootevaliku lipulaeva Iso Whey Zero toodab ja levitab BioTechUSA.

Meil on üle 900 töötaja ja 170 frantsiisikauplust - Prantsusmaal, Itaalias, Saksamaal, Austrias, Slovakkias ja Ungaris - ning umbes 70 riiki hõlmav jaotusvõrk muudavad BioTechUSA üheks suurimaks ja dünaamilisemalt kasvavaks toidulisandite tootjaks.

Kõrgekvaliteedilise teenuse ja toodete tagamiseks osalevad kõik BiotechUSA meeskonna liikmed tsentraalselt korraldatud koolitusprogrammides, igaühel on kvalifikatsioonieksam toitumise, sporditoidulisandite ja sporditeaduste valdkonnas. Meie kaupluste võrgustikus palkame spetsialiste konsultante, kes pakuvad teile ostu jaoks tasuta teenusena nõuandeid, et kõik meie kliendid saaksid personaalselt teenust ja teie saaksite osta teie vanusele, soole kõige sobivama toidulisandi , tervislik seisund ja eesmärk.

Püüame pakkuda alternatiivi kõigile, kes tegelevad igasuguste spordialadega, kas tegelete spordiga professionaalselt või hobi korras. Vastupidavusspordiga tegelevatele sportlastele töötasime välja spetsiaalse tootevaliku nimega Endurance. Meie ettevõte töötab koos sportlaste ja partneritega, kes inspireerivad oma isiklike näidete abil suurt hulka inimesi tervislikumaks ja täisväärtuslikumaks elama. Sotsiaalmeedias populaarsed kehaehitajad ja fitnessimeistrid nagu Ulisses, Stephanie Davis, Virág Kiss IFBB Bikini Fitness PRO ja Robin Balogh IFBB Men’s Physique PRO kasutavad meie tooteid väga rahulolevalt. BioTechUSA on sponsoreerinud esmaklassilisi sportlasi silmapaistvate saavutustega nagu vehkleja Áron Szilágyi, kanuumängija Danuta Kozák, rahvusmeeskonna veepallur Márton Tóth, käsipallur Szabina Tápai ja paralümpiaujuja Tamás Sors. Lisaks professionaalide sponsoreerimisele peame oluliseks ka andekate harrastussportlaste - nende seas ka jooksjate ja triatlonistide - sponsoreerimist.

BioTechUSA on pühendunud kvaliteedile. Ootame esmaklassilist kvaliteeti nii endalt kui ka oma tarnijatelt. Meie tarnijad on kvalifitseeritud ja me kontrollime nende tegevust tagamaks, et nii tootearenduse kui ka tootmise käigus kasutatakse toidu ohutuse ja kvaliteedi seisukohalt ainult laitmatuid tooraineid ja pakkematerjale.

BioTechUSA püüab paljude aastate pikkuse kvaliteetse toidu- ja farmaatsiakogemusega ning rahvusvahelise teadmistebaasiga professionaalse tootearendustiimiga vastata klientide laiaulatuslikele ootustele, kasutades suurepärase kvaliteediga tooraineid, kaasaegse tootearenduse ja kvaliteedi kontrollimise tehnoloogiad, töötades välja turuspetsiifilised uurimisprogrammid ja laiaulatuslike tootekatsetuste abil, mis viiakse läbi spordi kaasamisel.

Lisaks funktsionaalsetele vajadustele vastavas kaasaegses ja tõhusas tootekoostises püüame luua ka BioTechUSA maitseid, mis on kergesti äratuntavad, harmoonilised ja mida saab regulaarselt tarbida. Meie innovatsioonimeeskond pöörab erilist tähelepanu seadusandlike ja toiduohutusnõuete täitmisele, seetõttu rakendatakse meie kvaliteedijuhtimissüsteemide põhimõtteid kohustuslikult ka praktikas.

Kõik meie tooted on toodetud meie enda 32 000 ruutmeetri suuruses tootmiskohas reguleeritud keskkonnas ohututest, dopinguvabadest ja hoolikalt valitud koostisosadest, mis ei sisalda keelatud aineid - need kõik vastavad Euroopa Toiduohutusameti ja Euroopa Toiduohutusameti juhistele. Kui soovite nende määruste kohta rohkem teada saada, klõpsake järgmisel lingil

Meie tooted vastavad järgmistele rahvusvahelistele toiduohutusstandarditele:

  • ISO 9001: 2008 KVALITEEDIJUHTIMISSÜSTEEM
  • ISO 22000: 2005 TOIDUOHUTUSE JUHTIMISSÜSTEEM
  • HACCP (ohuanalüüsi kriitiline kontrollpunkt)
  • GMP (hea tootmistava)
  • HALAL

Meie tootearendusprotsessid dokumenteeritakse meie ettevõttesiseste laboritulemuste ja kontrollmõõtmiste abil, mis viiakse läbi koostöös ülikooli uurimisinstituutide ja sõltumatute akrediteeritud analüüsiinstituutidega. Praegu on nn Kölni nimekirjas 22 BioTechUSA toodet. Kölni nimekiri on mainekas, rahvusvaheliselt tunnustatud teenus, mis pakub teavet ja tagab sportlaste jaoks läbipaistvuse. Nimekiri sisaldab toidulisandeid, mida kontrolliti teatud anaboolsete steroidide ja stimulantide suhtes. Kui sportlane kasutab ainult sellesse nimekirja kuuluvaid tooteid, on tagatud tahtmatult dopingu saamise oht miinimumini.

Meie tooted Kölni nimekirjas:

100% Micronized Creatine Monohydrate, Arthro Guard, BCAA 8:1:1 unflavoured, BCAA Flash Zero orange flavour, BCAA+B6, Beta Alanine, Hydro Whey Zero cherry-banana flavour, Hyper Mass 5000 vanilla flavour, Iso Whey Zero chocolate flavour, Iso Whey Zero vanilla flavour, IsoTonic lemon ice tea flavour, L-carnitine 100.000, L-glutamine, Magna Shot lemon-lime flavour, Nitro Pure Whey bourbon vanilla flavour, Oat&Nuts, One-A-Day, Protein Fusion 85 strawberry flavour, Protein Gusto Oat&Whey with fruits chocolate flavour, Protein Gusto Pancake vanilla flavour, Protein Power chocolate flavour , Supernova peach flavour

Toode lisati soovinimekirja
Product added to compare.