Glutamine Peptide 180caps

Glutamine Peptide 180caps

1504
Laos
17,00 €
km-ga

 

Miks soovitame BioTechUSA glutamiin peptiidi?

9900 mg glutamiinpeptiidi *

* Päevane kogus.


MIS ON GLUTAMIIN?

Glutamiin on üks 20 aminohappest. Organism toodab teda valiinist, leutsiinist ja isoleutsiinist.Treeningkoormusest, traumast või infektsioonist põhjustatult tõuseb G. vajadus niivõrd, et organism ei suuda ise seda enam toota.

Glutamiin on vajalik kõigile organismi kiiresti jagunevatele rakkudele, eriti soolestiku limaskestale ja valgeverelibledele. Need rakud katavad Glutamiin vajaduse toidust või kui ei jätku, siis organismi glutamiinivarudest.

Kõige enam esineb Glutamiini skeletilihastes, seal on ta 60% kõige enam esinev aminohape.Sealhulgas on ta tähtsus lihaskontraktsioonis vaid 6-7%.Teine tähtis ülesanne on tal ammoniaagimürgituse ärahoidmine. Glutamiin aitab hoida vett lihastes ja loob eeldused sellega proteiinisünteesiks. Kui langeb Glatamiini sisaldus ja sellega ka veesisaldus, saavutavad ülekaalu kataboolsed protsesssid. Uuringute põhjal on lihasrakk Glutamiini manustamise korral anaboolses seisundis.

Kõik stresssituatsioonid – treening, psüühiline koormus, vigastus, haigus-kutsuvad esile kõrgenenud Glutamiini vajaduse, sest lisaks kortisooli kontsentratsiooni tõusule vabaneb lihastest ka palju glutamiini. Stressi puhul on esimene aminohape, mis lihastest lagundatakse, just glutamiin, seejärel vabanevad juba teised aminohapped.Seega, glutamiin esineb organismis justkui teiste aminohapete kaitsjana.

Glutamiini lisamine aitab ära hoida lihaste degratatsiooni ja selle manustamisel suureneb lisaks glutamiini tasemele ka teiste aminohapete tasakaal organismis.

Stressivastane reaktsioon tähendab seda, et kataboolsed steroidhormoonid ja katehoolamiinid – adrenaliin ja noradrenaliin – vabastatakse neerupealistest, põhjustades lihaste lagundamise kaudu negatiivse valgubilansi. Glutamiini manustamine aitab seda takistada.

Kataboolse stressi puhul kasutatakse energiaalikana just hargnenud ahelaga aminohappeid BCAA, nende kasutamine võib intensiivsel treeningul tõusta kuni 15%. Seega peaks 30min enne treeningut kasutama just BCAA sisaldavat preparaate, sest neid võtab organism kergelt omaks ja hoiab ära lihaskoe lagunemise.

Glutamiin aitab ka immuunsust tõsta, sest ühe tähtsaima organismi antioksüdandi – glutatiooni – süntees sõltub just glutamiinist.

Mõju organismis

- tugevdab immuunssüsteemi
- tõstab glükogeenisisaldust skeletilihastes
- tõstab vere puhveromadusi
- stimuleerib valgusünteesi
- väldib lihaskoe lõhustumist
- stimuleerib STH produktsiooni
- kiirendab soolestiku motoorikat

Toiduga saab organism väga väikese koguse glutamiini, kõigest 4-8%, seega näiteks 200g proteiini korral vaid 8 –16%.glutamiin hävib kuumusega, seega keedetud või praetud lihas on tema sisaldus minimaalne.


Glutamiinpeptiid, nagu iga teine ​​BioTechUSA toode, on ohutu ja sisaldab hoolikalt valitud koostisosi.

Kellele soovitame BioTechUSA glutamiinpeptiidi?
neile, kes otsivad kapsli kujul glutamiin peptiidi vormi

Mida BioTechUSA glutamiinpeptiid sisaldab?
Päevane annus (3x3 kapslit) sisaldab:
9900 mg glutamiinipeptiidi.

Sisaldab tingimata asendamatut aminohapet glutamiini. Kuid toode ei sisalda vaba glutamiini; see sisaldab lühikest polümeeri, mida nimetatakse glutamiinpeptiidiks ja mis moodustub peptiidsideme abil kindlas järjekorras. Peptiidid on stabiilsed struktuurid, mis võimaldavad kiiret ja tõhusat imendumist.

JUHISED
Võtke 3x3 kapslit päevas. Ärge ületage soovitatud päevaannust.

TÄHELEPANU: Hoidke seda toodet lastele kättesaamatus kohas. Toidulisand ei asenda tasakaalustatud, mitmekesist toitumist ja tervislikke eluviise.

3 Tooted

KOOSTISOSAD
Glutamiinpeptiid (sisaldab nisu) 87%, kapsli kest [želatiin, glasuuriv aine (šellak), värvus (raudoksiidid ja -hüdroksiidid), happesuse regulaator (ammooniumhüdroksiid), happesuse regulaator (kaaliumhüdroksiid)], paakumisvastased ained ( rasvhapped, ränidioksiid).

Valmistatud tehases, kus toodetakse piima, muna, gluteeni, soja, koorikloomi, sulfurdioksiidi ja toite sisaldavaid pähkleid.

HOIATUSED: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud toitumist ja tervislikke eluviise.

Pole ühtegi arvamust
Toode on lisatud soovinimekirja