Brutal Anadrol
  Brutal Anadrol

  Brutal Anadrol

  106
  Laos
  24,90 €
  km-ga

  Hinnang:
  (0)
   

  Brutal Anadrol. Uus läbimurre toidulisandimaailmas, läbimurre reeglite murdmisega. Nad jahtisid seda, keelasid selle, proovisid peatada selle sündi ja üritasid seda keelustada. Nad sulgesid kõik seadusandluse väravad, kuid me pääsesime läbi ja ei hoolinud piirangutest. Me lõime selle. Me ei hoolinud teistest ja nende reeglitest. Hoolisiime vaid tulemustest. Ja tulemusi ei saa eirata. Laseme teistel tegeleda vabanduste ja nõrkade, kasutute toodetega. Brutal Anadrol on võimsaim olemasolev testosterooni stimulaator.
  Testosteroonitõstjad on toidulisandite perekonnas üsna uued liikmed. Ja üsna kiiresti sai neist ka perekonnapea. Testosteroon on peamine meessuguhormoon. See hormoon vastutab lihase juurdekasvu eest. Sportlase jaoks on kuiva lihasmassi lisamiseks testosterooni tõstmine naturaalsel viisil efektiivseim meetod. Erinevate taimsete toimeainetega testosterooni tõstmine avastati üsna hiljuti. See avastus viis toidulisandite arendamises suurepäraste tulemusteni. See samm on sama tähtis kui kreatiin 90'-ndatel aastatel. Jutt käib võimsaimast anaboolsuse võimendajast! Teame sel alal paljudest nõrkadest algatustest. Arvame, et on aeg luua midagi sellist, mis tooks ka selliseid tulemusi, nagu sa soovid. Sa võid kogeda kujuteldamatut arengut ja jõudu.

  See toode on kõige hullumeelsem testosteroonitõstja, mida kunagi kohanud oled. Saad selliseid tulemusi, mida sa ei suuda isegi uskuda. See muudab sind tõeliselt Brutaalseks, võid murda kõik. Kui pead ületama sadu või liigutama tonne, ei pane see sind isegi higistama. Sinust saab masin, peatumatu brutaalne koletis. Su keha sünnib uuesti, sa täitud jõuga ja keegi ei suuda sind peatada.

  Just! Selline on uus mäng! Kui oled esimene, võtad kõik. Sellest punktist edasi on vaid allakäik. Raske treeningu definitsioon leiab uue tähenduse.

  Kasutame ainulaaseid anaboolseid faktoreid. Meid motiveeris vaid üks. Panna kokku midagi, mis ka tõeliselt töötaks.

  Kus läheb see piir, mida sa peale seda piina ja neid ohverdusi ning raskusi, ületada ei suuda? Võib-olla ongi elu eesmärk selle piiri leidmine. Sündisid esitama väljakutseid, mitte tegema kompromisse. Halvem kui esikoht pole vastuvõetav. Lõime Brutal Anadroli, et aidata sind su eesmärkide saavutamises nii palju kui võimalik.

  Kuidas kasutada: Võta 3 kapslit enne hommikusööki, treeningpäevadel 3 kapslit 30 minutit enne hommikusööki ja 30 minutit enne treeningut. Joo päevas 3 liitrit vett. Ära tarbi üle 6 kapsli päevas.

  9 Tooted
  5999076245628
  EESTIHINDTRANSPORT
  VENIPAK PAKIAUTOMAAT2.10€1-2 tööpäeva
  OMNIVA PAKIAUTOMAAT3.05€1-2 tööpäeva
  SMARTPOST PAKIAUTOMAAT3.05€1-2 tööpäeva
  VENIPAK KULLER4.98€1-2 tööpäeva
  TASUTA TRANSPORT ALATES €100
   
  LÄTIHINDTRANSPORT
  VENIPAK PAKIAUTOMAAT3.05€1-2 tööpäeva
  OMNIVA PAKIAUTOMAAT3.05€1-2 tööpäeva
  TELLIDES ALLA 50€ SAATMINE5.08€1-2 tööpäeva
  TASUTA TRANSPORT ALATES 100€
   
  LEEDUHINDTRANSPORT
  VENIPAK PAKIAUTOMAAT3.05€1-2 tööpäeva
  OMNIVA PAKIAUTOMAAT3.05€1-2 tööpäeva
  TELLIDES ALLA 50€ SAATMINE5.08€1-2 tööpäeva
   
  SOOMEHINDTRANSPORT
  SMARTPOST PAKIAUTOMAAT10.16€2-3 tööpäeva
  OMNIVA PAKIAUTOMAAT9.10€2-3 tööpäeva
  TELLIDES ÜLE 100€ - SAATMINE5.08€2-3 tööpäeva
   
  Üldjuhul tellimused, mis on tehtud enne 15:00, saadetakse välja samal päeval. Peale 15:00 ja nädalavahetusel tehtud tellimused saadetakse välja järgmisel tööpäeval.
  Toode lisati soovinimekirja
  Product added to compare.