Glutamine Peptide 180caps
  Glutamine Peptide 180caps

  Glutamine Peptide 180caps

  1504
  Laos
  20,90 €
  km-ga

  Hinnang:
  (0)
   

  Miks soovitame BioTechUSA glutamiin peptiidi?

  9900 mg glutamiinpeptiidi *

  * Päevane kogus.


  MIS ON GLUTAMIIN?

  Glutamiin on üks 20 aminohappest. Organism toodab teda valiinist, leutsiinist ja isoleutsiinist.Treeningkoormusest, traumast või infektsioonist põhjustatult tõuseb G. vajadus niivõrd, et organism ei suuda ise seda enam toota.

  Glutamiin on vajalik kõigile organismi kiiresti jagunevatele rakkudele, eriti soolestiku limaskestale ja valgeverelibledele. Need rakud katavad Glutamiin vajaduse toidust või kui ei jätku, siis organismi glutamiinivarudest.

  Kõige enam esineb Glutamiini skeletilihastes, seal on ta 60% kõige enam esinev aminohape.Sealhulgas on ta tähtsus lihaskontraktsioonis vaid 6-7%.Teine tähtis ülesanne on tal ammoniaagimürgituse ärahoidmine. Glutamiin aitab hoida vett lihastes ja loob eeldused sellega proteiinisünteesiks. Kui langeb Glatamiini sisaldus ja sellega ka veesisaldus, saavutavad ülekaalu kataboolsed protsesssid. Uuringute põhjal on lihasrakk Glutamiini manustamise korral anaboolses seisundis.

  Kõik stresssituatsioonid – treening, psüühiline koormus, vigastus, haigus-kutsuvad esile kõrgenenud Glutamiini vajaduse, sest lisaks kortisooli kontsentratsiooni tõusule vabaneb lihastest ka palju glutamiini. Stressi puhul on esimene aminohape, mis lihastest lagundatakse, just glutamiin, seejärel vabanevad juba teised aminohapped.Seega, glutamiin esineb organismis justkui teiste aminohapete kaitsjana.

  Glutamiini lisamine aitab ära hoida lihaste degratatsiooni ja selle manustamisel suureneb lisaks glutamiini tasemele ka teiste aminohapete tasakaal organismis.

  Stressivastane reaktsioon tähendab seda, et kataboolsed steroidhormoonid ja katehoolamiinid – adrenaliin ja noradrenaliin – vabastatakse neerupealistest, põhjustades lihaste lagundamise kaudu negatiivse valgubilansi. Glutamiini manustamine aitab seda takistada.

  Kataboolse stressi puhul kasutatakse energiaalikana just hargnenud ahelaga aminohappeid BCAA, nende kasutamine võib intensiivsel treeningul tõusta kuni 15%. Seega peaks 30min enne treeningut kasutama just BCAA sisaldavat preparaate, sest neid võtab organism kergelt omaks ja hoiab ära lihaskoe lagunemise.

  Glutamiin aitab ka immuunsust tõsta, sest ühe tähtsaima organismi antioksüdandi – glutatiooni – süntees sõltub just glutamiinist.

  Mõju organismis

  - tugevdab immuunssüsteemi
  - tõstab glükogeenisisaldust skeletilihastes
  - tõstab vere puhveromadusi
  - stimuleerib valgusünteesi
  - väldib lihaskoe lõhustumist
  - stimuleerib STH produktsiooni
  - kiirendab soolestiku motoorikat

  Toiduga saab organism väga väikese koguse glutamiini, kõigest 4-8%, seega näiteks 200g proteiini korral vaid 8 –16%.glutamiin hävib kuumusega, seega keedetud või praetud lihas on tema sisaldus minimaalne.


  Glutamiinpeptiid, nagu iga teine ​​BioTechUSA toode, on ohutu ja sisaldab hoolikalt valitud koostisosi.

  Kellele soovitame BioTechUSA glutamiinpeptiidi?
  neile, kes otsivad kapsli kujul glutamiin peptiidi vormi

  Mida BioTechUSA glutamiinpeptiid sisaldab?
  Päevane annus (3x3 kapslit) sisaldab:
  9900 mg glutamiinipeptiidi.

  Sisaldab tingimata asendamatut aminohapet glutamiini. Kuid toode ei sisalda vaba glutamiini; see sisaldab lühikest polümeeri, mida nimetatakse glutamiinpeptiidiks ja mis moodustub peptiidsideme abil kindlas järjekorras. Peptiidid on stabiilsed struktuurid, mis võimaldavad kiiret ja tõhusat imendumist.

  JUHISED
  Võtke 3x3 kapslit päevas. Ärge ületage soovitatud päevaannust.

  TÄHELEPANU: Hoidke seda toodet lastele kättesaamatus kohas. Toidulisand ei asenda tasakaalustatud, mitmekesist toitumist ja tervislikke eluviise.

  11 Tooted
  5999076233687
  EESTIHINDTRANSPORT
  VENIPAK PAKIAUTOMAAT2.10€1-2 tööpäeva
  OMNIVA PAKIAUTOMAAT3.05€1-2 tööpäeva
  SMARTPOST PAKIAUTOMAAT3.05€1-2 tööpäeva
  VENIPAK KULLER4.98€1-2 tööpäeva
  TASUTA TRANSPORT ALATES €100
   
  LÄTIHINDTRANSPORT
  VENIPAK PAKIAUTOMAAT3.05€1-2 tööpäeva
  OMNIVA PAKIAUTOMAAT3.05€1-2 tööpäeva
  TELLIDES ALLA 50€ SAATMINE5.08€1-2 tööpäeva
  TASUTA TRANSPORT ALATES 100€
   
  LEEDUHINDTRANSPORT
  VENIPAK PAKIAUTOMAAT3.05€1-2 tööpäeva
  OMNIVA PAKIAUTOMAAT3.05€1-2 tööpäeva
  TELLIDES ALLA 50€ SAATMINE5.08€1-2 tööpäeva
   
  SOOMEHINDTRANSPORT
  SMARTPOST PAKIAUTOMAAT10.16€2-3 tööpäeva
  OMNIVA PAKIAUTOMAAT9.10€2-3 tööpäeva
  TELLIDES ÜLE 100€ - SAATMINE5.08€2-3 tööpäeva
   
  Üldjuhul tellimused, mis on tehtud enne 15:00, saadetakse välja samal päeval. Peale 15:00 ja nädalavahetusel tehtud tellimused saadetakse välja järgmisel tööpäeval.
  Toode lisati soovinimekirja
  Product added to compare.