SUPERNOVA - 30 serveeringut
  SUPERNOVA - 30 serveeringut

  SUPERNOVA - 30 serveeringut

  110Orange-Mango
  Laos
  26,90 €
  km-ga

  Maitse
  • Peach
  • Pear-Apple
  • Orange-Mango
  • Watermelon

  Hinnang:
  (0)
   

  KONTSENTREERITUD TREENINGEELNE VALEM 13 AKTIIVSE KOOSTISOSAGA, ILMA SÜSIVESIKUTETA.

  Kombineeritud mitmefaasiline treeningeelse joogi pulber 4 kreatiinisordiga

  • Sisaldab 8 aktiivse koostisosaga Supernova Blendi
  • Ergastav, kõrge kofeiinisisaldusega
  • Erinevad meeldivad maitsed

  Sooritusvõime, lisaenergia, suurenenud erksus ja suurem keskendumisvõime koos, ja kõik see süsivesikuvabalt? Nüüd ei peata sind miski – pumpa oma lihased täis ning murra oma piirid ilma lisakaloriteta. Supernova treeningeelse tootega võid oodata elu parimat treeningut, suurenemine on garanteeritud!

  Kellele Supernovat soovitatakse?

  • Neile, kes otsivad süsivesikuvaba treeningeelset toodet
  • Fitness-sportlastele kuivatamise perioodil
  • Võitlusalade harrastajatele
  • Pulbritoodete eelistajatele

  Iga Supernova koostisosa vabastab treeningul kosmilisi energiaid, mis kombineerituna võimendavad su sooritusvõimet nagu ei kunagi varem.

  Tutvustame aktiivseid koostisosi funktsionaalsete gruppide kaupa:

  Supernova Blend sisaldab aktiivseid koostisosi, mis võimendavad keha lämmastikoksiidi tootmist su kehas ning karnosiini tootmist su lihastes. Lisaks sisaldab see unikaalset kombinatsiooni kahest L-arginiini sordist, L-tsitrulliin malaati, tauriini ja beeta-alaniini, vitamiini ning mikrotoitaineid.

  Arginiin pole asendamatu aminohape, keha on võimeline seda ise tootma, kuid teatud juhtudel ei rahulda süntees vajadusi, mistõttu tuleb seda lisaks tarbida.

  Beeta-alaniin on eriline, teistest lihaskasvu toetavatest aminohapetest erineva struktuuriga aminohape. See ühineb histidiiniga, et luua karnosiin. Seda leidub lihastes märkimisväärsetes kogustes. 

  Vitamiinid B3 ja B6 toetavad väsimuse ja kurnatuse vähendamist. Seega parandab see sooritusvõimet treeningul ning vastupidavust.

  Teistest toote koostisosadest toetab veel vitamiin B6 ka normaalset süsivesikute ja süsivesikute ainevahetust.

  Tsink toetab rasvhapete normaalset ainevahetust, normaalsete vaimsete funktsioonide säilitamist ning rakkude kaitset oksüdatiivse stressi vastu.

  Pre-workout Creatine sisaldab 4 kreatiinisorti

  Kreatiin, kõrge lämmastikuhulgaga L-aminohapete eelainetest sünteesitud aine, on rakkude energiamajanduses võtmerolliga. Nende energiaid vajavad protsessid, nagu näiteks biokeemilised protsessid, või isegi kontraktiilsete valkude funktsioneerimine (lihaskontraktsioon) kasutavad ATP-d (adenosiin trifosfaati) kütuseks. Küll aga jätkub seda energiat vaid lühikeseks ajaks.

  Kreatiini roll ja tähtsus tuleb mängu siis, kui kreatiinfosfaadist lahknev fostaat toidab  ATP = ADP + Pi reaktsiooni. Teisisõnu, kreatiin või kreatiinfosfaat pakuvad aineid energiatootmiseks, kuna just nende roll ongi ATP kiire taastootmine.

  Kofeiin

  Hästi tuntud aine kohvist, teest ja energiajoogist, mõjutab rakkude ainevahetust läbi oma ensüüme blokeeriva toime. Pikendades teatud hormonaal- ja närvisüsteemi efekti, kindlustab see kõrgendatud erksuse ja füüsilise sooritusvõime.

  Toote kombineerimine:

  Võid saavutada soovitud tulemuse veelgi kiiremini läbi intensiivse treeningu ja uue Supernova, kui kombineerid seda Vitabolicu, kompleksse multivitamiinivalemiga, mis sisaldab kõiki sportlasele asendamatuid mikrotoitaineid.

  Kindlustamaks, et su lihased treeningul antava koormusega hakkama saaks, on soovitatav ka antikataboolse lisandi kasutamine. On teada-tuntud fakt, et valk toetab lihasmassi suurendamist ja säilitamist. Aminohappeid, valkude ehitusmaterjali, võib leida suurel hulgal BioTechUSA BCAA Flashis, mis on suurepärane kaaslane lihasmassi säilitamiseks ning suurendamiseks. Lisaks on selle valem imendumise võimendumiseks kombineeritud vitamiiniga B6.

  Sportlase soovitus - Xavier Sari (Prantsusmaa IFBB Men's Physique meister)

  Minu jaoks on iga treening katsumus. Mu kinnisideeks on väljakutsed, sean oma eesmärgid aina kõrgemale. Olen rahul vaid siis, kui olen end oma mugavustsoonist välja viinud ning suudan end sundida veel mõnda kordust tegema. See nõuab aga tohutut kontsentratsiooni, suuremat sooritusvõimet ja tippkvaliteediga toidulisandeid. Supernovas on kõik võtmekomponendid, mida vajan, et tunda nagu miski ei suudaks mind takistada mu rekordeid purustamast.

  Energia, lihaspumbatus, vaskulaarsus, vaimne ja füüsiline kontsentratsioon, vastupidavus – neid ma tahan.

  JUHISED: Sega 9,4g (1,5 mõõtlusikatäit) pulbrit 200ml veega 15 minutit enne treeningut.
   

  6 Tooted
  5999076251483
  EESTIHINDTRANSPORT
  VENIPAK PAKIAUTOMAAT2.10€1-2 tööpäeva
  OMNIVA PAKIAUTOMAAT3.05€1-2 tööpäeva
  SMARTPOST PAKIAUTOMAAT3.05€1-2 tööpäeva
  VENIPAK KULLER4.98€1-2 tööpäeva
  TASUTA TRANSPORT ALATES €100
   
  LÄTIHINDTRANSPORT
  VENIPAK PAKIAUTOMAAT3.05€1-2 tööpäeva
  OMNIVA PAKIAUTOMAAT3.05€1-2 tööpäeva
  TELLIDES ALLA 50€ SAATMINE5.08€1-2 tööpäeva
  TASUTA TRANSPORT ALATES 100€
   
  LEEDUHINDTRANSPORT
  VENIPAK PAKIAUTOMAAT3.05€1-2 tööpäeva
  OMNIVA PAKIAUTOMAAT3.05€1-2 tööpäeva
  TELLIDES ALLA 50€ SAATMINE5.08€1-2 tööpäeva
   
  SOOMEHINDTRANSPORT
  SMARTPOST PAKIAUTOMAAT10.16€2-3 tööpäeva
  OMNIVA PAKIAUTOMAAT9.10€2-3 tööpäeva
  TELLIDES ÜLE 100€ - SAATMINE5.08€2-3 tööpäeva
   
  Üldjuhul tellimused, mis on tehtud enne 15:00, saadetakse välja samal päeval. Peale 15:00 ja nädalavahetusel tehtud tellimused saadetakse välja järgmisel tööpäeval.
  Toode lisati soovinimekirja
  Product added to compare.